Sig Sauer 365AXGCA9LEGION10 P365 AXG Legion 9mm 10+1 3.10″ Compact Frame Legion Gray Cerakote Stainless Steel Slide G-10 Grip
Sig Sauer 365AXGCA9LEGION10 P365 AXG Legion 9mm 10+1 3.10″ Compact Frame Legion Gray Cerakote Stainless Steel Slide G-10 Grip
$1,299.99
30 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Like all pistols in the LEGION family, the P365-AXG LEGION embraces what its owners stand for and expect, quality, innovation and performance. Introducing the P365 AXG LEGION featuring an alloy Macro grip frame with G10 Chevron grip panels, optics cut integral compensated slide design, extended magwell, XRAY Night Sights, and Legion Cerakote Gray Finish.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Sig Sauer 365AXGCA9LEGION10 P365 AXG Legion 9mm 10+1 3.10″ Compact Frame Legion Gray Cerakote Stainless Steel Slide G-10 Grip by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681698226 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365AXGCA-9-LEGION-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.5 |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
Like all pistols in the LEGION family, the P365-AXG LEGION embraces what its owners stand for and expect, quality, innovation and performance. Introducing the P365 AXG LEGION featuring an alloy Macro grip frame with G10 Chevron grip panels, optics cut integral compensated slide design, extended magwell, XRAY Night Sights, and Legion Cerakote Gray Finish.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Sig Sauer 365AXGCA9LEGION10 P365 AXG Legion 9mm 10+1 3.10″ Compact Frame Legion Gray Cerakote Stainless Steel Slide G-10 Grip by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681698226 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365AXGCA-9-LEGION-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.5 |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












