SIG SAUER TANGO DMR SCOPE 3-18X44 34MM FFP, MOA, ILLUM RETICLE
SIG SAUER TANGO DMR SCOPE 3-18X44 34MM FFP, MOA, ILLUM RETICLE
$1,099.99
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681665556 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SOTD63111 |
| Adjustable Parallax | No |
| Dot Size | 2 MOA |
| Eye Relief | 3.70" – 3.90" |
| Length | 12.30" |
| Magnification | 3-18x |
| Package Height | 4.4 |
| Package Width | 5.8 |
| Power | 3-18 |
| Product Type | Rifle Scope |
| Reticle | ILLUM MOA MILLING 2.0 |
| Shipping Weight | 3.3 |
| UPC | 798681665556 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SOTD63111 |
| Adjustable Parallax | No |
| Dot Size | 2 MOA |
| Eye Relief | 3.70" – 3.90" |
| Length | 12.30" |
| Magnification | 3-18x |
| Package Height | 4.4 |
| Package Width | 5.8 |
| Power | 3-18 |
| Product Type | Rifle Scope |
| Reticle | ILLUM MOA MILLING 2.0 |
| Shipping Weight | 3.3 |











