SIG SAUER MODX-9 9MM SILENCER
SIG SAUER MODX-9 9MM SILENCER
$999.99
19 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681613137 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | MODX-9 |
| ATF Type | Silencer |
| Barrel Length | 7.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 12 |
| Model | MODX-9 |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 5.9 |
| Product Type | NFA – Silencer |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Style | Direct Thread |
| Thread Pattern | 1/2"-28/M13.5x1mm LH |
| UPC | 798681613137 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | MODX-9 |
| ATF Type | Silencer |
| Barrel Length | 7.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 12 |
| Model | MODX-9 |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 5.9 |
| Product Type | NFA – Silencer |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Style | Direct Thread |
| Thread Pattern | 1/2"-28/M13.5x1mm LH |











