SIG SAUER P320 MOD MAX 9MM NIT 21+1 4″ #
SIG SAUER P320 MOD MAX 9MM NIT 21+1 4″ #
$899.99
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681712892 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XF-9-MAXM |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 21 |
| Length | 8.3'' |
| Magazine Included | 3 x 21-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 4.093 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Cut/Ported/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| UPC | 798681712892 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XF-9-MAXM |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.9" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 21 |
| Length | 8.3'' |
| Magazine Included | 3 x 21-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 4.093 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Cut/Ported/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |











