SIG SAUER P320 XFULL 9MM 17+1 ROMEO-X #
SIG SAUER P320 XFULL 9MM 17+1 ROMEO-X #
$1,049.99
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681691739 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XF9BXR3RXX |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.70" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.3500 |
| Magazine Included | 2 x 17-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 9.9 |
| UPC | 798681691739 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XF9BXR3RXX |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.70" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.3500 |
| Magazine Included | 2 x 17-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Shipping Weight | 3.4 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 9.9 |












