SIG 320X510CXR3CWR2 P320X ENDURE 10MM 5 15R TOPOGR
SIG 320X510CXR3CWR2 P320X ENDURE 10MM 5 15R TOPOGR
$1,029.99
8 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The P320-XTen Limited Run Endure comes standard with a 5″ bull barrel, Xray3 day/night sights and an XSeries slide with front and rear serrations. Features an Endure pattern laser stippled LXG polymer grip module; topographic pattern laser etched, optic ready slide and an XSeries flat trigger. Includes three magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on SIG 320X510CXR3CWR2 P320X ENDURE 10MM 5 15R TOPOGR by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681690336 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X510CXR3CWR2 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 15-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 9.4 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
The P320-XTen Limited Run Endure comes standard with a 5″ bull barrel, Xray3 day/night sights and an XSeries slide with front and rear serrations. Features an Endure pattern laser stippled LXG polymer grip module; topographic pattern laser etched, optic ready slide and an XSeries flat trigger. Includes three magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on SIG 320X510CXR3CWR2 P320X ENDURE 10MM 5 15R TOPOGR by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681690336 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320X510CXR3CWR2 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 13.5 |
| Magazine Included | 3 x 15-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 9.4 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |











