SIG SAUER P320 XTEN ENDURE COMP 10MM 4″
SIG SAUER P320 XTEN ENDURE COMP 10MM 4″
$1,129.99
21 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681692729 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XCA10COMPCW |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.80" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 14.5000 |
| Magazine Included | 3 x 15-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 15 rd. Steel Mags |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 8.6 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | No Manual |
| Shipping Weight | 4.513 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| UPC | 798681692729 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 320XCA10COMPCW |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.80" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 14.5000 |
| Magazine Included | 3 x 15-Round |
| Model | P320 |
| Number of Magazines | 3 15 rd. Steel Mags |
| Package Height | 2.9 |
| Package Width | 8.6 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | No Manual |
| Shipping Weight | 4.513 |
| Sights | XRAY3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












