P365 ROMEO-RS Cmpct 9mm 3.1″ XRAY3 Blk 10rd
P365 ROMEO-RS Cmpct 9mm 3.1″ XRAY3 Blk 10rd
$579.99
95 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sig Sauer, MFG# 365-9-BXR3P-RS, UPC: 798681719969, UOM: EA, P365 Romeo-RS, 9mm, 3.1″ Barrel, OR, XRay3 Day/Night, Black, (2) 10-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365 ROMEO-RS Cmpct 9mm 3.1″ XRAY3 Blk 10rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681719969 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365-9-BXR3P-RS |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.3000 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | P365 |
| Mount Type | Shield RMSc Footprint |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
Sig Sauer, MFG# 365-9-BXR3P-RS, UPC: 798681719969, UOM: EA, P365 Romeo-RS, 9mm, 3.1″ Barrel, OR, XRay3 Day/Night, Black, (2) 10-rd, SIGA, SIGAHG10, SIGAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on P365 ROMEO-RS Cmpct 9mm 3.1″ XRAY3 Blk 10rd by Sig Sauer? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 798681719969 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365-9-BXR3P-RS |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 10.3000 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | P365 |
| Mount Type | Shield RMSc Footprint |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |











