SIG SAUER P365X 9MM ROMEO-X 10+1 #
SIG SAUER P365X 9MM ROMEO-X 10+1 #
$899.99
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681689392 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365X-9-BXR3-RXX-10 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 10.2500 |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.4 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| UPC | 798681689392 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365X-9-BXR3-RXX-10 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 10.2500 |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.4 |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |











