SIG SAUER P365XL 2A 9MM COY 3.7 XRY OR
SIG SAUER P365XL 2A 9MM COY 3.7 XRY OR
$599.99
42 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681695539 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL-9-CXR3P-2A |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Barrel Length | 3.7" |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 3 (2) 12rd. & (1) 17rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Night Sights |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Shipping Weight | 3.15 |
| Package Width | 13.3 |
| Action | Striker Fired |
| UPC | 798681695539 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365XL-9-CXR3P-2A |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Barrel Length | 3.7" |
| Length | 10.5 |
| Number of Magazines | 3 (2) 12rd. & (1) 17rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Night Sights |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Shipping Weight | 3.15 |
| Package Width | 13.3 |
| Action | Striker Fired |












