SIG SAUER P938 LEGION 9MM 7+1 AMBI NS
SIG SAUER P938 LEGION 9MM 7+1 AMBI NS
$799.99
16 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681582532 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 938-9-LEGION |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 7 + 1 |
| Length | 10.3000 |
| Magazine Included | 3 x 7-Round |
| Model | P938 |
| Number of Magazines | 3 7 rd. |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 7.1 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | X-Ray 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| UPC | 798681582532 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 938-9-LEGION |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 7 + 1 |
| Length | 10.3000 |
| Magazine Included | 3 x 7-Round |
| Model | P938 |
| Number of Magazines | 3 7 rd. |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 7.1 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous Manual |
| Shipping Weight | 2.5 |
| Sights | X-Ray 3 Day/Night Sights |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












