SILENCERCO OSPREY 9MM 2.0 SILENCER
SILENCERCO OSPREY 9MM 2.0 SILENCER
$589.90
58 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 816413028162 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SU5184 |
| ATF Type | Silencer |
| Barrel Length | 7.0625" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 12 |
| Model | 9 Osprey 2.0 |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 4.3 |
| Product Type | Suppressor |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Thread Pattern | 1/2-28 |
| UPC | 816413028162 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SU5184 |
| ATF Type | Silencer |
| Barrel Length | 7.0625" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 12 |
| Model | 9 Osprey 2.0 |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 4.3 |
| Product Type | Suppressor |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Thread Pattern | 1/2-28 |











