SPRINGFIELD ARMORY SAINT VICTOR PDW 9MM PISTOL 5.5″ TUNGSTEN GRY, 1-32RD MAG
SPRINGFIELD ARMORY SAINT VICTOR PDW 9MM PISTOL 5.5″ TUNGSTEN GRY, 1-32RD MAG
$1,295.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 706397002008 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | STV95509T-PDW |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 32 + 1 |
| Model | SAINT |
| Number of Magazines | 1 32 rd. Colt Magazine |
| Product Type | AR |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| UPC | 706397002008 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | STV95509T-PDW |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 32 + 1 |
| Model | SAINT |
| Number of Magazines | 1 32 rd. Colt Magazine |
| Product Type | AR |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |











