SMITH AND WESSON 940 9MM 2.17″ 5RD NO LOCK
SMITH AND WESSON 940 9MM 2.17″ 5RD NO LOCK
$849.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 022188901337 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 14295 |
| Action | Revolver |
| Barrel Length | 2.17" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 5 |
| Model | 940-3 |
| Product Type | Double Action Only |
| Shipping Weight | 2.1 |
| Sights | Night Sight Front Only |
| UPC | 022188901337 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 14295 |
| Action | Revolver |
| Barrel Length | 2.17" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 5 |
| Model | 940-3 |
| Product Type | Double Action Only |
| Shipping Weight | 2.1 |
| Sights | Night Sight Front Only |











