SMITH & WESSON M&P 9 SHIELD X CALI MS PISTOL 3.6″ FRONT NIGHT SIGHT 2-10RD CA COMPLIANT
SMITH & WESSON M&P 9 SHIELD X CALI MS PISTOL 3.6″ FRONT NIGHT SIGHT 2-10RD CA COMPLIANT
$499.00
53 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
THUMB SAFETY
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on SMITH & WESSON M&P 9 SHIELD X CALI MS PISTOL 3.6″ FRONT NIGHT SIGHT 2-10RD CA COMPLIANT by Smith & Wesson / S&W? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 022188903997 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 14459 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 4.9'' |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | M&P 9 Shield X |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 2.0 |
| Sights | FS: LumiGreen RS: Black |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
THUMB SAFETY
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on SMITH & WESSON M&P 9 SHIELD X CALI MS PISTOL 3.6″ FRONT NIGHT SIGHT 2-10RD CA COMPLIANT by Smith & Wesson / S&W? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 022188903997 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 14459 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 3.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 4.9'' |
| Magazine Included | 2 x 10-Round |
| Model | M&P 9 Shield X |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 2.0 |
| Sights | FS: LumiGreen RS: Black |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |












