GX4 XL 9mm 3.7″ Blk Poly TORO 10rd
GX4 XL 9mm 3.7″ Blk Poly TORO 10rd
$244.02
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Taurus, MFG# 1-GX4XLP941-10, UPC: 725327938354, UOM: EA, GX4XL, 9mm, 3.7″ Barrel, Adjustable rear Fixed Front, TORO, Black, 2 10rd Mags, TAUR, TAURHG10, TAURHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on GX4 XL 9mm 3.7″ Blk Poly TORO 10rd by Taurus? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 725327938354 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-GX4XLP941-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 6.05 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual/Trigger |
| Shipping Weight | 2.8 |
| Sights | Black Serrated White Dot |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
Taurus, MFG# 1-GX4XLP941-10, UPC: 725327938354, UOM: EA, GX4XL, 9mm, 3.7″ Barrel, Adjustable rear Fixed Front, TORO, Black, 2 10rd Mags, TAUR, TAURHG10, TAURHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on GX4 XL 9mm 3.7″ Blk Poly TORO 10rd by Taurus? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 725327938354 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-GX4XLP941-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 6.05 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.8 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Manual/Trigger |
| Shipping Weight | 2.8 |
| Sights | Black Serrated White Dot |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |











