TAURUS 66 357MAG SS 6″ 7RD AS
TAURUS 66 357MAG SS 6″ 7RD AS
$499.21
62 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 725327200185 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2-660069 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Matte |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber/Gauge | .357 Magnum |
| Capacity | 7 |
| Length | 12.25 |
| Model | 66 |
| Package Height | 1.9 |
| Package Width | 6.1 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Transfer Bar |
| Shipping Weight | 3.05 |
| Sights | Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 725327200185 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2-660069 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Matte |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber/Gauge | .357 Magnum |
| Capacity | 7 |
| Length | 12.25 |
| Model | 66 |
| Package Height | 1.9 |
| Package Width | 6.1 |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Transfer Bar |
| Shipping Weight | 3.05 |
| Sights | Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Units per Box | 1 |












