TAURUS 905 REVOLVER 9MM SS 5SH 2″ FS
TAURUS 905 REVOLVER 9MM SS 5SH 2″ FS
$385.38
79 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 725327341802 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2-905029 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Matte |
| Barrel Length | 2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 5 |
| Length | 6.5 |
| Model | 905 |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 2.0 |
| Product Type | Revolver |
| Shipping Weight | 1.8 |
| Sights | Fixed Front & Rear |
| Sights Type | FIXED |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| UPC | 725327341802 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2-905029 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Matte |
| Barrel Length | 2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 5 |
| Length | 6.5 |
| Model | 905 |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 2.0 |
| Product Type | Revolver |
| Shipping Weight | 1.8 |
| Sights | Fixed Front & Rear |
| Sights Type | FIXED |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












