TAURUS G3C 9MM BK/BK 3.2″ 10+1 2 MAGS
TAURUS G3C 9MM BK/BK 3.2″ 10+1 2 MAGS
$246.71
90 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 725327634201 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-G3C931-2X10 |
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 3.26" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Safety | Striker Block/Trigger |
| Shipping Weight | 2.1 |
| Sights Type | Fixed Front/Adj Rear |
| Slide Description | Serrated |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 6.3 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 1.8 |
| Package Width | 6.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights | Black Serrated |
| Model | G3C |
| UPC | 725327634201 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-G3C931-2X10 |
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 3.26" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Safety | Striker Block/Trigger |
| Shipping Weight | 2.1 |
| Sights Type | Fixed Front/Adj Rear |
| Slide Description | Serrated |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 6.3 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 1.8 |
| Package Width | 6.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights | Black Serrated |
| Model | G3C |












