TAURUS GX2 9MM BLK/BRN 3.3″ 10+1
TAURUS GX2 9MM BLK/BRN 3.3″ 10+1
$257.43
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 725327637028 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-GX2931B-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.37" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 6.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger |
| Shipping Weight | 2.0 |
| Sights | FS: Fixed White Dot RS: Drift |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Serrated |
| UPC | 725327637028 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 1-GX2931B-10 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.37" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 6.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger |
| Shipping Weight | 2.0 |
| Sights | FS: Fixed White Dot RS: Drift |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Serrated |











