THOMPSON/CENTER PROHUNTER PSTL BARREL 22-250
THOMPSON/CENTER PROHUNTER PSTL BARREL 22-250
$380.92
16 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810180301039 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8100R |
| Barrel Length | 15" |
| Caliber/Gauge | .22-250 Remington |
| Length | 15" |
| Model | Encore |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-12 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No |
| UPC | 810180301039 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8100R |
| Barrel Length | 15" |
| Caliber/Gauge | .22-250 Remington |
| Length | 15" |
| Model | Encore |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-12 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No |












