THOMPSON/CENTER PROHUNTER XT MZ BBL 209 50CAL
THOMPSON/CENTER PROHUNTER XT MZ BBL 209 50CAL
$510.99
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810180300735 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8320R |
| Barrel Length | 28" |
| Caliber/Gauge | 209-.50 MUZZLELOADER |
| Length | 28" |
| Model | Encore |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 5.0 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-24 |
| Shipping Weight | 5.95 |
| Sights | No |
| UPC | 810180300735 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8320R |
| Barrel Length | 28" |
| Caliber/Gauge | 209-.50 MUZZLELOADER |
| Length | 28" |
| Model | Encore |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 5.0 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-24 |
| Shipping Weight | 5.95 |
| Sights | No |












