Thunder 9MM Ult Cmpt 3.6″ Matte FS 13rd
Thunder 9MM Ult Cmpt 3.6″ Matte FS 13rd
$470.19
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Bersa, MFG# TPR9CM, UPC: 810083202051, UOM: EA, Thunder Ultra Compact Pro, 9mm, 3.25″ Barrel, Fixed Sights, Matte, 13-round, BERS, BERSHG10, BERSHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Thunder 9MM Ult Cmpt 3.6″ Matte FS 13rd by Bersa? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810083202051 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TPR9CM |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 13 + 1 |
| Length | 10 |
| Model | TPR9C Compact |
| Number of Magazines | 1 |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 7.0 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Decocker |
| Shipping Weight | 2.7 |
| Sights | 3-Dot |
| Sights Type | Interchangeable Sig Style Front & Rear |
| Slide Description | Serrated |
| Units per Box | 1 |
Bersa, MFG# TPR9CM, UPC: 810083202051, UOM: EA, Thunder Ultra Compact Pro, 9mm, 3.25″ Barrel, Fixed Sights, Matte, 13-round, BERS, BERSHG10, BERSHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Thunder 9MM Ult Cmpt 3.6″ Matte FS 13rd by Bersa? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810083202051 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TPR9CM |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 13 + 1 |
| Length | 10 |
| Model | TPR9C Compact |
| Number of Magazines | 1 |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 7.0 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Decocker |
| Shipping Weight | 2.7 |
| Sights | 3-Dot |
| Sights Type | Interchangeable Sig Style Front & Rear |
| Slide Description | Serrated |
| Units per Box | 1 |












