TISAS PX-5.7 5.7X28 BK 4.8″ 20+1 FO
TISAS PX-5.7 5.7X28 BK 4.8″ 20+1 FO
$447.99
50 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810162050177 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 15200006 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.8" |
| Caliber/Gauge | 5.7 x 28 mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Model | PX-5.7 FO Raptor |
| Number of Magazines | 2 20 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 7.1 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.35 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Adj. |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| UPC | 810162050177 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 15200006 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.8" |
| Caliber/Gauge | 5.7 x 28 mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Model | PX-5.7 FO Raptor |
| Number of Magazines | 2 20 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 7.1 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 3.35 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Adj. |
| Sights Type | Adjustable Sights |











