WALTHER ARMS PDP SF COMPACT 9MM 4″ 10+1 OR
WALTHER ARMS PDP SF COMPACT 9MM 4″ 10+1 OR
$1,599.00
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 723364230905 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2880016 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 15.5 |
| Magazine Included | 3 x 10-Round |
| Model | PDP Compact |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 5.0 |
| Sights | White Dot |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 723364230905 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2880016 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 15.5 |
| Magazine Included | 3 x 10-Round |
| Model | PDP Compact |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 5.0 |
| Sights | White Dot |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |











