WALTHER ARMS PDP SF PRO 9MM 4.5″ 10+1 OR
WALTHER ARMS PDP SF PRO 9MM 4.5″ 10+1 OR
$1,799.00
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 723364237980 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 289700810 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | PDP |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 5.6 |
| Sights | White Dot |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| UPC | 723364237980 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 289700810 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | PDP |
| Number of Magazines | 3 10 rd. |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Shipping Weight | 5.6 |
| Sights | White Dot |
| Sights Type | Adjustable Sights |












