WALTHER PPS M2 9MM PSTL BLK
WALTHER PPS M2 9MM PSTL BLK
$403.16
9 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
WALTHER PPS M2 9MM PSTL BLK
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on WALTHER PPS M2 9MM PSTL BLK by Walther Arms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 401187968093 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2805961 |
| Capacity | 7 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3.18" |
| Action | Semi-Auto Striker |
| Safety | No Safety |
| Units per Box | 1 |
| Sights | Adjustable Sights |
WALTHER PPS M2 9MM PSTL BLK
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on WALTHER PPS M2 9MM PSTL BLK by Walther Arms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 401187968093 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 2805961 |
| Capacity | 7 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3.18" |
| Action | Semi-Auto Striker |
| Safety | No Safety |
| Units per Box | 1 |
| Sights | Adjustable Sights |












