WEATHERBY VANGUARD BLACKHILLS 243WIN 22″
WEATHERBY VANGUARD BLACKHILLS 243WIN 22″
$751.41
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 747115459810 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VBS243NR4B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 Winchester |
| Capacity | 5 + 1 |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 6.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.35 |
| UPC | 747115459810 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VBS243NR4B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 Winchester |
| Capacity | 5 + 1 |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 6.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.35 |











