WEATHERBY VANGUARD CTG 22-250 20″ MB
WEATHERBY VANGUARD CTG 22-250 20″ MB
$939.35
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 747115458851 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VC26222RR2B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22-250 Remington |
| Capacity | 4 + 1 |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 6.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-12" |
| Shipping Weight | 8.65 |
| UPC | 747115458851 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VC26222RR2B |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22-250 Remington |
| Capacity | 4 + 1 |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 6.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-12" |
| Shipping Weight | 8.65 |












