WEATHERBY VANGUARD TALON 6.5CR CF 22″
WEATHERBY VANGUARD TALON 6.5CR CF 22″
$1,456.16
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 747115456246 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VTE65CMR4B |
| Barrel Length | 22" |
| ATF Type | RIFLE |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Action | Bolt Action |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 6.6 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 7.8 |
| Product Type | Rifle |
| UPC | 747115456246 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VTE65CMR4B |
| Barrel Length | 22" |
| ATF Type | RIFLE |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Action | Bolt Action |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 6.6 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 7.8 |
| Product Type | Rifle |











