WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 25-06 SS 22″#
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 25-06 SS 22″#
$823.77
33 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 747115463909 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VC40256RR2T |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .25-06 Remington |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | No |
| UPC | 747115463909 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | VC40256RR2T |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .25-06 Remington |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Sights | No |












