WILSON COMBAT BARREL GLOCK 19 9MM 4.02″ SS
WILSON COMBAT BARREL GLOCK 19 9MM 4.02″ SS
$195.95
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 874218009465 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 647 |
| Barrel Length | 4.02" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 9.5 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 4.0 |
| Shipping Weight | 0.1 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| UPC | 874218009465 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 647 |
| Barrel Length | 4.02" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 9.5 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 4.0 |
| Shipping Weight | 0.1 |
| Product Type | Accessory-Barrels |












