WIN TRGTS418 410BORE 2-1/2″ 1/2OZ 8 25/10
WIN TRGTS418 410BORE 2-1/2″ 1/2OZ 8 25/10
$17.31
199 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 020892025943 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TRGTS418 |
| Caliber/Gauge | 410 Bore 2.5" |
| Grains | #8 |
| Model | Super Target |
| Product Type | Shotshell |
| Shot Weight | 1/2 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.69 |
| UPC | 020892025943 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TRGTS418 |
| Caliber/Gauge | 410 Bore 2.5" |
| Grains | #8 |
| Model | Super Target |
| Product Type | Shotshell |
| Shot Weight | 1/2 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.69 |











