WINCHESTER BISMUTH 12 GA 3″ #1 1-3/8OZ 15 RD/BX 10 BX/CS
WINCHESTER BISMUTH 12 GA 3″ #1 1-3/8OZ 15 RD/BX 10 BX/CS
$35.52
13 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 020892028531 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SWB1231XV |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #1 |
| Length | 3" |
| Model | Bismuth |
| Product Type | Shotshell |
| Shipping Weight | 1.85 |
| Shot Size | #1 |
| Shot Weight | 1 3/8 oz |
| Units per Box | 15 |
| Cost per Round | 2.37 |
| UPC | 020892028531 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SWB1231XV |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | #1 |
| Length | 3" |
| Model | Bismuth |
| Product Type | Shotshell |
| Shipping Weight | 1.85 |
| Shot Size | #1 |
| Shot Weight | 1 3/8 oz |
| Units per Box | 15 |
| Cost per Round | 2.37 |
















