WINCHESTER LONG BEARD XR 20G 3″ #6 1.25OZ 10RD BX 100RD CS
WINCHESTER LONG BEARD XR 20G 3″ #6 1.25OZ 10RD BX 100RD CS
$30.88
1240 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
WINCHESTER LONG BEARD XR 20G 3″ #6 1.25OZ 10RD BX 100RD CS
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on WINCHESTER LONG BEARD XR 20G 3″ #6 1.25OZ 10RD BX 100RD CS by Winchester? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 020892021563 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | STLB2036 |
| Caliber/Gauge | 20 Gauge |
| Grains | #6 |
| Length | 3" |
| Model | Long Beard XR |
| Product Type | Lead |
| Shipping Weight | 1.1 |
| Shot Size | 6 |
| Shot Weight | 1 1/4 oz |
| Units per Box | 10 |
| Cost per Round | 3.09 |
WINCHESTER LONG BEARD XR 20G 3″ #6 1.25OZ 10RD BX 100RD CS
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on WINCHESTER LONG BEARD XR 20G 3″ #6 1.25OZ 10RD BX 100RD CS by Winchester? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 020892021563 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | STLB2036 |
| Caliber/Gauge | 20 Gauge |
| Grains | #6 |
| Length | 3" |
| Model | Long Beard XR |
| Product Type | Lead |
| Shipping Weight | 1.1 |
| Shot Size | 6 |
| Shot Weight | 1 1/4 oz |
| Units per Box | 10 |
| Cost per Round | 3.09 |












