Winchester Ammo SG9W Service Grade 9mmLuger 115gr Full Metal Jacket 50 Per Box/10 Case
Winchester Ammo SG9W Service Grade 9mmLuger 115gr Full Metal Jacket 50 Per Box/10 Case
$16.24
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Winchester Military Service Grade is an excellent choice for competitive and recreational shooting applications. This fantastic ammunition is well known to provide excellent results, delivering excellent accuracy and reliability.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Winchester Ammo SG9W Service Grade 9mmLuger 115gr Full Metal Jacket 50 Per Box/10 Case by Winchester? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 020892225190 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SG9W |
| Bullet Weight (Grains) | 115 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Case Material | Brass |
| Grains | 115 gr |
| Length | 5.2500 |
| Model | Service Grade |
| Product Type | Full Metal Jacket |
| Shipping Weight | 1.3 |
| Units per Box | 50 |
| Cost per Round | 0.32 |
Winchester Military Service Grade is an excellent choice for competitive and recreational shooting applications. This fantastic ammunition is well known to provide excellent results, delivering excellent accuracy and reliability.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Winchester Ammo SG9W Service Grade 9mmLuger 115gr Full Metal Jacket 50 Per Box/10 Case by Winchester? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 020892225190 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SG9W |
| Bullet Weight (Grains) | 115 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Case Material | Brass |
| Grains | 115 gr |
| Length | 5.2500 |
| Model | Service Grade |
| Product Type | Full Metal Jacket |
| Shipping Weight | 1.3 |
| Units per Box | 50 |
| Cost per Round | 0.32 |











