WINCHESTER XPR RENEGADE LR 6.8WST 24″ TB#
WINCHESTER XPR RENEGADE LR 6.8WST 24″ TB#
$1,103.50
15 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 048702022104 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 535732299 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Finish | Black Perma-Cote |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.8 Western |
| Capacity | 3 + 1 |
| Length | 50.9000 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
| Sights | Drilled & Tapped |
| Thread Pattern | 5/8"-24 tpi |
| Units per Box | 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 10.9 |
| UPC | 048702022104 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 535732299 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Finish | Black Perma-Cote |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.8 Western |
| Capacity | 3 + 1 |
| Length | 50.9000 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
| Sights | Drilled & Tapped |
| Thread Pattern | 5/8"-24 tpi |
| Units per Box | 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 10.9 |











