WINCHESTER XPR SR 6.5CR MT/SY 20″ TB LH #
WINCHESTER XPR SR 6.5CR MT/SY 20″ TB LH #
$751.64
9 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 048702024887 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 535783289 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 9.35 |
| UPC | 048702024887 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 535783289 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 9.8 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 9.35 |











