WTHBY MLC01N300NR4B MKV LIVE WILD CARBON RH 300
WTHBY MLC01N300NR4B MKV LIVE WILD CARBON RH 300
$3,099.00
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 747115459483 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | MLC01N300NR4B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 747115459483 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | MLC01N300NR4B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |











