ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 BK/MAGPUL
ZASTAVA ARMS USA ZPAP M70 7.62X39 BK/MAGPUL
$1,363.99
19 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 685757098465 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ZR7762MPF |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 38.5 |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5 |
| Safety | Lever Action |
| Shipping Weight | 10.8 |
| Sights | Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Thread Pattern | 14×1 LH |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 685757098465 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ZR7762MPF |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 38.5 |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 9.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5 |
| Safety | Lever Action |
| Shipping Weight | 10.8 |
| Sights | Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Thread Pattern | 14×1 LH |
| Units per Box | 1 |











